UAB Kaducejus. Krovinių pervežimas

Apie mus

 • UAB „KADUCĖJUS“ – transporto įmonė, teikianti pervežimo paslaugas. Mūsų naudojamo transporto parką sudaro vilkikai ir įvairių tipų puspriekabės:
  Sunkiasvorių krovinių pervežimas;
  Platformos, skirtos negabaritinių krovinių gabenimui.
  Automobilvežiais pervežame iš Europos Sąjungos į Lietuvą ir iš Lietuvos į Europos Sąjungos valstybes. Tiek pavienius, tiek pilnus krovinius;
  Pavojingų krovinių pervežimas ADR reikalavimus atitinkančiu transportu;
  Krovinių vežimas autošaldytuvais - tai operatyvus transportavimas, kurio metu užtikrinamas temperatūrinio režimo, reikalingo tam tikram kroviniui, palaikymas visos kelionės metu;
  Pilnų krovinių gabenimas vykdomas tentinėmis puspriekabėmis ;
  Smulkių krovinių gabenimas mikroautobusais .
  Klientams pageidaujant, teikiame krovinių sandėliavimo Klaipėdos jūrų uoste bei mieste, pakrovimo/iškrovimo, kvalifikuotas muitinės tarpininkų ir kitas logistikos paslaugas per mūsų partnerius UAB TUTUM CARGO .
  Įmonė priklauso Lietuvos nacionalinei vežėjų automobiliais asociacijai LINAVA, dalyvauja tarptautinėse parodose.

Kodėl mes

UAB Kaducejus

Patikimumas

Nuosavas autoparkas suteikia galimybę pervežti krovinius be tarpininkų ir taip sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus, greitai ir efektyviai atlikti užduotis; Nuosavos vilkikų remonto dirbtuvės garantuoja, kad mašinos yra techniškai tvarkingos ir reikalui esant, operatyviai reaguoja į kelyje pasitaikiusias problemas; Automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą, kartu užtikrina ir vežamo krovinio saugumą; Civilinė vežėjo atsakomybė apdrausta patikimoje bendrovėje pagal CMR ir TIR konvencijų sąlygas garantuoja gabenamų krovinių saugumą.

UAB Kaducejus

Patirtis

Sukaupta patirtis padeda profesionaliai dirbti ir kompetentingai išspręsti iškilusias problemas. Mes stengiamės sukurti mūsų klientų pasitikėjimą mūsų patirtimi ir noru įgyvendinti jų lūkesčius. Mūsų veiklos kokybė turėtų būti svarbia priežastimi pasirenkant mus kaip vežėjus ir verslininkus.

UAB Kaducejus

Mūsų tikslas

Kurti ir plėsti stabilų partnerių ir klientų ratą, siekiant geriausio tarpusavio bendradarbiavimo ir supratimo bei suteikti mūsų Klientams profesionalias transporto paslaugas.

UAB Kaducejus

Veiklos principai

Komandinis darbas – siekiame sukurti tokią bendradarbiavimo kultūrą įmonės viduje, kad visi siektų vieno bendro tikslo – aukščiausios paslaugų kokybės; Glaudus, nuolatinis ir nuoseklus grįžtamojo ryšio su įmonės klientais ir partneriais palaikymas. Įsiklausymas į klientų poreikius, operatyvus iškylančių problemų sprendimas ir trūkumų šalinimas. Skaidrumas – įstatymais numatytų prievolių vykdymas, veiklos atvirumas, keitimasis informacija. Socialinė atsakomybė – palankių ir saugių darbo sąlygų bei visų socialinių garantijų užtikrinimas įmonės darbuotojams. Dalyvavimas bendruomenės gyvenime, parama socialiniams projektams ir sponsorystė.

Karjera

Jeigu Jus sudomino darbas mūsų bendrovėje, prašome savo gyvenimo aprašymą (CV) siųsti adresu:

info@kaducejus.lt

Krovinių gabenimas, Konteinerių pervežimas